Başkanın Mesajı

Unutmamalıyız ki, gücümüzü insan kaynağına yapmış olduğumuz yatırımlardan ve insana verdiğimiz en DOĞRU değerlerden almaktayız.

Ülkemizde gerek sağlık gerekse ekonomide yaşadığımız bu zor günleri, hep birlikte insan kaynağına ve ihtiyaçlarına DOĞRU yatırımlar yaparak aşabiliriz.

1974’ten bu yana yatırımlarımızın tamamını bu doğrultuda ilerletmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Türkiye’nin birçok ilinde konut, iş yeri ve okul projelerimizi toplum değerlerine katmış bulunmaktayız.

Değerli müşterilerimiz, çalışma arkadaşlarımız ve iş ortaklarımız;

Bugün sizlere yepyeni bir müjdemizi duyurmanın heyecanı içerisindeyim.1974’ten bu yana milletimizin ihtiyacı olan projeleri mutluluk ve gururla göğüslerken, yepyeni bir toplum ihtiyacına yatırım yapmış bulunmaktayız.

Ülke ekonomisine ve topluma büyük katkı sağlayacak olan Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finansman sektöründe, DOĞRUEVİM olarak yerimizi almanın mutluluğu içerisindeyiz. Daha önce konut yaparak toplumumuzda ihtiyaç sahibi olan insanları ev sahibi yaparken, artık En Doğru Tasarruflarla Ev ve Araç sahibi yapacağımızı duyurmak isterim.

Bizi bu yolda yalnız bırakmayan çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza teşekkürlerimi iletiyorum. İnanıyorum ki hep birlikte Ev ve Araba hayalini kurmuş milyonlarca aileyi en DOĞRU tasarruflarla, hayallerine kavuşturacağız.

Avukat Osman AVCIL
Yönetim Kurulu Başkanı


444 99 23 WHATSAPP İLETİŞİM

Hemen bilgi almak içinFormu Doldurun Sizi arayalım

Ad Soyad giriniz
Cep Numarası Giriniz
İl Seçiniz
İlçe Seçiniz